Положення

ознайомитися

Про дистанцію

 

Спорт і бізнес мають багато спільного. Регулярні заняття спортом загартовують характер, «прокачують» витривалість і формують такі якості, які позитивно впливають на роботу та продуктивність. Окрім цього, командний спорт — ще й ефективний інструмент team building.

 

Тому компанія Run Ukraine пропонує бізнесменам, HR-фахівцям та ініціативним співробітникам долучитися до ONLINE CYCLING і розвинути корпоративну культуру, гуртуючи колег через онлайн-заїзди від  Run Ukraine. 

Фізичний рівень ваших колег чи співробітників не обов’язково має бути високим, адже наші велопробіги розраховані на різний рівень тренованості фізичної підготовки. У нас є заїзди як на 30 км, так і на 160 км.

 

Отже пропонуємо вам стати частиною велоспорту й зареєструвати свою команду на:

  • CYCLINGTHON GRAND TOUR — це серія з чотирьох тематичних велогонок на дистанції 30 км, 60 км, 100 км або 160 км, на створення якої нас надихнули найбільші та найпрестижніші велогонки світу: Le Tour de France, Giro d’Italia, Vuelta a España.
  • CYCLINGTHON CHALLENGE — це місячний челендж на липень або серпень, під час якого потрібно 4 рази за місяць проїхати 40 км, 100 км або 160 км.

 

Щодо умов реєстрації, будь ласка, звертайтесь до нашої менеджерки з корпоративних реєстрацій Анастасії Семенюк на адресу електронної пошти a.semeniuk@runukraine.org