Розкатаємо це літо?

Знаємо, що тобі до смаку сміливі виклики, тому й створили для тебе CYCLINGTНON CHALLENGE AUGUST.

Це онлайн-челендж, який полягає в тому, що протягом серпня тобі потрібно чотири рази відкатати по 40 км, 100 км або 160 км.

Впораєшся? Не маємо жодних сумнівів і вже готуємо для тебе медаль!

Але і це ще не все! За результатами заїздів ми визначатимемо переможців серед чоловіків і серед жінок у двох категоріях:

• climber — гірський король/королева, тобто чоловік і жінка, які набрали найбільшу висоту в залікових заїздах на 100 км і 160 км (сума висот усіх чотирьох заїздів);
  • time trialist — король/королева швидкості, тобто чоловік і жінка, які показали найвищу середню швидкість на дистанції 100 км або 160 км при мінімальному наборі висоти.

Тепер щодо умов участі, тобі потрібно:

• обрати дистанцію 40 км, 100 км або 160 км;
  • зареєструватись;
  • чотири рази протягом календарного місяця (серпня) здійснити заїзд на 40 км, 100 км або 160 км;
  • зафіксувати результати заїздів за допомогою програми-трекера та надіслати посилання на особистий кабінет у програмі нам на пошту [email protected], вказавши у темі листа назву заїзду та дистанцію, наприклад, «Результати CYCLINGTНON CHALLENGE 100 km»;
  • отримати медаль у разі подолання дистанції (4х100 км, 4х100 км або 4х160 км).

Челендж триває с 1 по 31 серпня 2020 року.