Новини

07.07.2020

Смачне відновлення: компанія SiS Ukraine стала партнером онлайн-забігів і велозаїздів від Run Ukraine

Компанія SiS Ukraine, яка спеціалізується на виготовленні високоякісного спортивного харчування для спртсменів-любителів та професіоналів, стала офіційним партнером ONLINE RUNNING i ONLINE CYCLING від Run Ukraine. Це означає, що кожен учасник забігів і велозаїздів у форматі онлайн у стартовому пакеті отримає енергетичний гель від SiS Ukraine, який допоможе швидко відновити сили під час або після забігу або велозаїзду. 

Кожен спортивний ентузіаст не з чуток знає, наскільки важливо під час забігів і заїздів на довгі дистанції вчасно поповнювати запаси енергії та відновлюватися, тому партнерство організаторів Run Ukraine та провідного британського бренду Science in Sport (SiS) є таким цінним для всіх учасників наших онлайн-заходів. 

“Підтримувати участь у віртуальних заходах та живити особистий прогрес кожного спортсмена та спортсменки – це наша важлива місія і внесок у розвиток бігового і велоспортивного руху у поточних особливих умовах,” – говорить команда SiS Ukraine.

Отже, кожен учасник забігів за місто мрії Sportbank Dream Running Series, тематичних велозаїздів CYCLINGTHON GRAND TOUR, бігових челенджів HERO CHALLENGE та SUPERHERO CHALLENGE, а також велосипедного челенджу CYCLINGTHON CHALLENGE у своєму стартовому пакеті, окрім стартового номера, води та медалі, отримає ще смачний і поживний гель від SiS Ukraine. 

Зареєструватися на партнерські спортивні заходи у форматі онлайн можна за посиланнями:

 

[button url=”https://onlinerunning.runukraine.org” target=”blank” size=”10″ center=”yes”]ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ONLINE RUNNING[/button]

 

[button url=”https://onlinecycling.runukraine.org” target=”blank” size=”10″ center=”yes”]ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ONLINE CYCLING[/button]

 

Довідка

SiS Ukraine британський бренд елітного харчування для циклічних та ігрових видів спорту, який розробляє свої продукти на базі передових наукових досліджень у гармонії з вимогами антидопінгової організації WADA. SiS живить футбольні досягнення команд Arsenal та Manchester United, чемпіонські амбіції велокоманди Ineos та перемоги кількох десятків олімпійських медалістів.

Run Ukraine — організатор наймасштабніших бігових заходів України. З 2010 року компанія провела понад 40 міжнародних змагань для любителів бігу та спортивних ентузіастів.

 

Офіційний партнер забігів і велозаїздів у форматі онлайн — SiS Ukraine

Організатор — Run Ukraine

 

Контакти:

Анастасія Руссу

тел: +380 50 178 1168

email: pr@runukraine.org 

Вікторія Веремієнко

моб.тел: +380 67 995 27 67

email: veremiienko@runukraine.org